Robot Süpürgeler

Garanti Paketi (2 Yıl)

Stok Durumu: Stok Var

    Yurtdışından yada paralel ithalat ile getirilmiş ürünlerden satın aldığınızda ürününüzü garanti kapsamına sokabilmeniz için bu paketi almanız gerekir.

SKU: 8682203002337

399.00 TL Liste fiyatı: 999.00 TL
Ürünün Seri Numarasını Girin
+

Robot Süpürge Garanti Paketi

Eğer ürünü gray marketing satışı yapan bir satıcıdan yahut yurtdışından aldıysanız bu paketten istifade edebilirsiniz.

Satın alma tarihinden itibaren en geç bir hafta içerisinde garanti paketini aktif edebilirsiniz, aksi takdirde paketi satın alsanız dahi garanti paketiniz iptal edilecektir.

Müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak cihazınızın seri numarasını ve cihazın faturasını talep edebilir.

Orjinal olmayan seri numaraları robot süpürgeler için garanti paketi satın alamazsınız.

Yurtdışında satın alınan robot süpürgelerde garanti paketini aktif edebilmek cihazın teslim tutanağı gereklidir.

Bu paket ile birlikte ürününüz 2 yıl boyunca garanti altına alınır ve ücretsiz servis alabilirsiniz.

Daha önceden kullanılmış olduğu teknik servis tarafından tespit edilen robot süpürgelerde garanti paketi iptal edilerek ödemesi iade edilir.

Satın aldığınız tarihten itibaren 24 ay boyunca garanti ve teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Farklı bir satıcıdan ürün almıştım, servis ile alakalı satın aldığım yeri aradım fakat ulaşamadım. Sadece ürünü ordan satın almışım yani herhangi bir şekilde ulaşım sağlayamadım, ürünle birlikte servis numarası vermiş herhangi bir cevap alamadım. Ürün yeni olduğu için hemen garanti paketi aldım her konuda yardımcı oldular, özellikle Ahmet beye ilgisinden alakasından dolayı bu yorumu yazmak istedim teşekkür ederim.
Seda Hanıma hem roborock s5 max hem de garanti alımında vermiş oldugu detaylı bilgiler ve yardımlarından dolayı kendisine cok teşekkürler ederim.
Aşırı zam yapıyorsunuz.
Özellikle Seda Hanımın ilgili , ikna edici konuşması ile 2 yıllık garanti paketini edindim. Ürünüm roborock s5 Max. Süpürge konusunda Türkiye’nin tek yetkili firmasından garanti edilmiş oldu. Bu rahatlıkla kullanıyorum robotumu bozulursa ne olur diye düşünmek yok. Müşteri hizmetleri konusunda Seda Hanım kadar ilgilenen biriyle hiç görüşmemiştim çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.
Dün 400 TL olan paket bugün 600 TL olmuş. Daha birkaç ay önce zaten 150 TL zam yapmıştınız. %50 zam biraz fazla olmamış mı?
Ürünü başka bir alışveriş sitesinden alsam dahil yinede garanti paketi almak mı gerekiyor satılan ürünler zaten 2 yıl garanti kapsamında değil mi
Yurtdışından abim hediye etti. Garanti satın alabilir miyim? Ayrıca fiyat 249₺ olarak hatırlıyorum. Artış mı olmuş?
facebook grubunda denk geldim garanti paketine ne olu olmaz diye satın aldım bir aksaklık oluncabile anında teknik servis cevap veriyor usanmadan dinleyip yardımcı oluyorlar şimdide cam temizleme robotu almayı düşünüyorum keşke onlarada garanti paketi satılsa güvenip alamıyorum :(
Merhaba ürün seri numarası örneği verbilirmisiniz.Yada cihazın neresinde yazıyor.
ürünü satın aldım girdiğiniz seri numara geçersiz diye param iade edildi bu ne demek şimdi bana dönüş yapın
Görüşünü yaz