Aksesuarlar

Roborock S5 Max 1 Yıllık Yaşam Temizlik Kiti

Stok Durumu: Stok Var

    Roborock S5 Max ve S6 Max serisi için özel üretilmiştir.

SKU: 8682203002238

949.00 TL Liste fiyatı: 1,299.00 TL
+

Roborock S5 Max 12 Aylık Yaşam Temizlik Kiti

Roborock S5 Max ve S6 Max serisi için özel üretilmiştir.


Roborock S5 Max 12 Aylık Yaşam Temizlik Kiti Kutu İçeriği

  • 12 Adet Hepa Filtre
  • 8 Adet Yan Fırça
  • 8 Adet Islak Paspas Bezi
  • 4 adet Ana Fırça
Urun cok hizli bir sekilde elime ulasti. Benim siyah S5 Max'im var ama elime ulasan tum urunler beyaz S5 max icin olanlardan. kullanim acisindan sikinti cikaracagini dusunmesem de siyah/beyaz secenegi konulabilirdi diye dusunuyorum. Paspas bezlerinin de boylari az da olsa (1-2 cm) birbirinden farkli gibi duruyor, arkalarindaki cirt cirt yerleri dogruysa sikinti olmayacaktir sanirim.
hızlı ve korunaklı kargo ile geldi, ilave korunaklı kutu içerisine koymuşlar teşekkürler
hızlı kargo için öncelikle teşekkürler, farklı sitelerde çok farklı fiyatlara ürünler var, alıyorum uymuyor filtre alıyorum 3 gün sonra ömrü doldu diye hata veriyor, bu kit ilaç gibi olmuş, eğer s5 max sahibi iseniz tüm parçaları denedim orijinal ve uyumlu, bir filtrede ufak bir leke var dedim hemen yenisini ücretsiz kargoladılar hatalı ürünüde dilerseniz kullanın dediler.
Roborock S6 için uygun mudur?
Yan fırçaların ayırılmamış olmasını biraz tuhaf karşıladım. Aradığımda Nurdan hanım sağolsun epey yardımcı oldu, deforme olan fırçam içinde hemen yeni birtane gönderdiler.
S6 Pure cihazım için aldım. Ürün kalitesi diğer sitelerde satılanlardan çok farklı, acaba fiyatına değecek mi diyordum, alarak ne kadar doğru bir karar verdiğimi söylemem gerek.
Görüşünü yaz